Tadilattayız... info@haliyikamasirinevler.net
Şirinevler halı yıkama

Halı Yıkama Halı Yıkama Şirinevler Şirinevler Halı Yıkama Şirinevler Halı Yıkama Fabrikası Şirinevler Halı Yıkama Firması

Şirinevler Halı Yıkama Fabrikası

Posted By Sirinevlerhaliyikama

Şirinevler halı yıkama hizmeti sunan firmamız, kaliteli hizmeti ile halı yıkama sektörüne farklı bir bakış açısı getiriyor. Tam otomatik halı yıkama makinelerimiz ve tamamen özel halı yıkama şampuanlarımız ile hijyenik çözümler sunuyoruz.

Halı Yıkama Şirinevler

Halı yıkama şirinevler hizmetimize özel 5 adet servislerimizle, halınızı ücretsiz bir şekilde evinizden alıyoruz ve yine ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz. Halı yıkama konusunda hijyene oldukça önem veren firmamız, özel deneyimli personelimizle uygun fiyatlara hizmet sunuyoruz. Şirinevler başta olmak üzere, Bahçelievler halı yıkama, Bakırköy halı yıkama, Merter halı yıkama, Güngören halı yıkama bölgelerine de  servislerimiz bulunmaktadır.

Halı Nasıl Yıkanır? 

Halı yıkama öncesinde halılar tozlarından arındırılır, ve üzerinde  leke varsa lekenin kolaylıkla çıkması için yumuşatma işlemlerine alınır. yumuşatma işlemlerinden sonra  halı tam otomatik Şirinevler halı yıkama makinelerinde  yıkanır ve üzerindeki temizlik ürününden arındırılıncaya kadar durulanır. Durulama aşamasından sonra özel halı kurutma odalarında halılar kuruma işlemine sokulur. Şirinevler halı yıkama olarak 3 adet özel halı kurutma odamız ve 5 adet halı toplama servislerimizle profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz.

Tagged , , , , , , ,

Written by Sirinevlerhaliyikama

Şirinevler halı yıkama, şirinevler bölgesinde hizmet veren halı yıkama firmasıdır. Halı yıkama hizmeti dışında, Şirinevler koltuk yıkama ve Şirinevler stor perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Her bölgeye özel servislerimiz bulunmakta olup, ücretsiz servislerimizle halılarınızı hızlı bir şekilde alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir